Taki widok nie zdarza się codziennie. Zorza polarna na polskim niebie! ZDJĘCIA

Zorza polarna / ajuszynski/instagram.com

Już od niedzieli mieszkańcy Pomorza mają ogromne szczęście - na niebie mogą obserwować zorzę polarną. Pierwsze zdjęcia i nagrania trafiają już do mediów społecznościowych.

By zobaczyć to niecodzienne zjawisko nie potrzeba żadnego specjalistycznego sprzętu. Wystarczy patrzeć w niebo z daleka od wielkomiejskich świateł. 

Choć rzadko zorza polarna widoczna jest na polskim niebie - tym razem mieszkańcy Pomorza mogą oglądać ją przez kilka dni. 

Choć do tej pory w sieci pojawiły się jedynie zdjęcia i nagrania z nadmorskich miejscowości, to zorzę powinni zobaczyć też mieszkańcy Mazur i Podlasia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl