Prawdziwi mężczyźni z PO

  

Jan Grabiec kłamie. Po ujawnieniu obleśnego i urągającego wszelkim normom zachowania obecnego prezydenta Legionowa (niech jego imię będzie zapomniane) publicznie stwierdził, że pojawił się na końcu konwencji i nie słyszał tej próbki platformianego poczucia humoru. Całość tego wydarzenia obejrzeć można jednak na filmie.

Wynika z niego jasno, że rzecznik Platformy Obywatelskiej był obecny już przed rozpoczęciem konwencji i w trakcie haniebnych występów swojego protegowanego, obrzydliwie rechotał, wyraźnie ubawiony całą sytuacją. Nie dość więc, że uchybił powinności każdego mężczyzny obowiązanego przecież do obrony godności publicznie lżonych kobiet, ale próbuje równie obleśnie wyślizgać się ze skandalu za pomocą ordynarnego kłamstwa. Dobrze, że Polacy przestali się zgadzać na podobne „standardy” postępowania.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts