Szef sztabu wyborczego Jakiego Oliwer Kubicki prezentując stronę konferencji prasowej mówił, że pokazuje ona obietnice dotyczące Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz sprzed lat i obietnice Trzaskowskiego składane w obecnej kampanii wyborczej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Taka konsekwencja Platformy! W 2006 r. obiecywali trzecią linię metra, teraz... znów ją obiecują

Pytanie do warszawiaków, którzy będą dokonywać wyboru już niebawem nowego prezydenta miasta jest takie: czy, chcą kandydata, który jest z partii, która przez 12 lat nie potrafiła zrealizować swoich własnych obietnic i po 12 latach wystawiając już nowego kandydata obiecuje prawie dokładnie to samo

- pytał szef sztabu Jakiego.

Dodał, że na stronie "ObiecankiRafałaiHanki" znajduje się wiele przykładów takich obietnic w sprawach takich jak np. poprowadzenie linii tramwajowej na Białołękę czy Gocław, albo plany zagospodarowania przestrzennego lub budowy hali widowiskowo-sportowej obok Stadionu Narodowego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Co na to Trzaskowski? Jedna wystawa i wszystkie kłamstwa PO na temat metra w stolicy obnażone!

- To wszystko są rzeczy, które już PO obiecywała. Jeżeli obiecywała i nie dotrzymała słowa, to pytanie jest takie, czy można zaufać Rafałowi Trzaskowskiemu, który dzisiaj powtarza obietnice Hanny Gronkiewicz-Waltz - powiedział Kubicki.

Kandydat na wiceprezydenta Warszawy Piotr Guział nazwał Trzaskowskiego "kandydatem ksero".

Chcemy warszawiakom pokazać jak niewiarygodny jest Rafał Trzaskowski. Jest tak niewiarygodny, jaki był w Krakowie, gdzie przez trzy lata nie zrealizował żadnej swojej obietnicy wyborczej

- zaznaczył Guział nawiązując do tego, że Trzaskowski zdobył mandat poselski w okręgu krakowskim.

Kliknij w obrazek i zobacz #ObiecankiRafałaiHanki: