Magdalena Środa, której przeszkadza polski "patriarchalno-katolicki zaścianek", swego czasu postanowiła wezwać swoich towarzyszy do organizowania ruchu oporu przeciwko "reżimowi "i zejścia do podziemia".

Do manifestu słynnej "profesory" nawiązała dziś w swoim komentarzu poseł Krystyna Pawłowicz, w kontekście skandalicznego zachowania prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego podczas konwencji wyborczej.

Przypomnijmy, że Smogorzewski w obrzydliwy sposób przedstawiał kandydatów, a w szczególności kandydatki do rady miasta.  w obecności rzecznika Platformy, Jana Grabca, który nie dość, że nie zaprotestował, to jeszcze wyglądał na rozbawionego.

Pani ŚRODA, wychodź pani z tego podziemia, wasi z PO, jakiś Smogorzewski i umalowany Grabiec, w świetle reflektorów „biją” i poniżają wasze KANDYDATKI do samorządu... Czemu ich pani nie broni ? Czy JA mam tam iść i zrobić z damskimi bokserami z PO porządek?

- napisała poseł Pawłowicz na Twitterze.

"Profesora" Środa dotychczas się w tej sprawie nie wypowiedziała, za to internauci owszem. Oto niektóre komentarze zamieszczone pod wpisem poseł Pawłowicz.