Podziękowanie za skuteczne działania

Podziękowania dla funkcjonariuszy / swietokrzyska.policja.gov.pl

  

W budynku Oddziału Prewencji Policji w Kielcach odbyło się spotkanie z Komendantem nadinsp. Dariuszem Augustyniakiem. Szef Świętokrzyskiej Policji podziękował za bardzo dobre, a co najważniejsze skuteczne działania funkcjonariuszy podczas zabezpieczenia ostatniego meczu o Puchar Polski w Sandomierzu.

Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach spotkał się dzisiaj z policjantami garnizonu świętokrzyskiego, którzy zostali wyróżnieni w związku z działaniami podczas ostatniego meczu piłki nożnej o Puchar Polski, który rozgrywany był w Sandomierzu. Podczas wizyty nadinsp. Dariusz Augustyniak podziękował funkcjonariuszom za bardzo dobre, a przede wszystkim skuteczne działania w stosunku do pseudokibiców, którzy w trakcie środowego spotkania drużyn z Kielc i Sandomierza wtargnęli na murawę boiska, efektem czego mecz został przerwany. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, po kilkunastu minutach mecz został wznowiony, a 22 pseudokibiców zatrzymanych. Z ust Szefa świętokrzyskiej Policji padło wiele słów uznania, które również przekazał Komendant Główny Policji insp.gen. Jarosław Szymczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pseudokibice zatrzymani. Wtargnęli na boisko podczas meczu

Świętokrzyscy policjanci przygotowani są do działań, które szybko i skutecznie przywracają porządek publiczny podczas trwania m.in. meczów piłki nożnej. W środowym zabezpieczeniu udział wzięło ponad 200 policjantów z garnizonu świętokrzyskiego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Groźny pożar w zakładach zbrojeniowych, produkujących rakiety i pociski międzykontynentalne

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Arcadiuš/CC BY-SA 2.0

  

Na terenie zakładów budowy maszyn Krasmasz w Krasnojarsku, jednego z najważniejszych w Rosji zakładów przemysłu obronnego, wybuchł pożar - podały dzisiaj media. Państwowy koncern Roskosmos zapewnił, że ogień nie zagraża głównym budynkom i instalacjom.

Nie ma informacji o osobach poszkodowanych w wyniku pożaru. Ogień objął powierzchnię 5 tys. metrów kwadratowych. W pięciostopniowej skali określającej stopień trudności pożaru nadano mu stopień czwarty.

Według mediów w płonącym obiekcie zawalił się dach. Przedstawiciel Roskosmosu powiedział, że pożar objął właśnie dach jednego z obiektów - budynku magazynowego. Główne budynki i instalacje zakładów nie są zagrożone - dodał przedstawiciel koncernu.

Krasmasz produkuje uzbrojenie i amunicję. Obecnie jego głównym programem jest opanowanie produkcji nowego ciężkiego pocisku międzykontynentalnego Sarmat, który jest na etapie prób. Krasmasz produkuje także rakiety balistyczne Siniewa i elementy bloków rakiet nośnych Zenit i Proton. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl