Rega-18 w szczecińskiej brygadzie

/ mat. 12. DZ / https://12sdz.wp.mil.pl/pl/galleries/fotogaleria-fotop/trening-sztabowy-rega-18-6/

  

W tym tygodniu na obiektach szkoleniowych 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie rozpoczął się międzynarodowy trening sztabowy pk. REGA-18.

Przez cztery dni, 2-5  października, żołnierze dowództwa 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz grupy operacyjne jednostek wchodzących  w skład „Dwunastki” oraz 18. Pułku rozpoznawczego z Białegostoku doskonalą swoje umiejętności podczas treningu sztabowego pk. „REGA – 18”. Trening realizowany jest na stanowisku dowodzenia rozwiniętym na bazie infrastruktury brygadowej — podaje oficjalny portal 12. DZ.

Biorą w nim udział osoby funkcyjne Stanowiska Dowodzenia Dywizji oraz zaproszeni żołnierze słowackiej armii z Dowództwa Wojsk Lądowych i 2. Brygady Zmechanizowanej w Prešov. Tematem treningu jest prowadzenie sojuszniczej operacji obronnej i zabezpieczenie swobody manewru we współdziałaniu z organami administracji publicznej. Razem ze sztabem zajęcia zintegrowane realizuje 12. Batalion dowodzenia Ułanów Podolskich — czytamy.

Choć głównymi ćwiczącymi byli oficerowie i podoficerowie pracujący w sztabie, ogromne wyzwanie podjęli żołnierze 12 batalionu dowodzenia Ułanów Podolskich ze Szczecina. To oni rozwijali i ochraniali stanowisko dowodzenia — informuje portal 12. Dywizji Zmechanizowanej. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 12. DZ
Tagi

Wczytuję komentarze...

"Gazeta Polska" z naklejką "Strefa Wolna od LGBT". Lewacy dostali szału, Instagram cenzuruje!

Zdjęcie ilustracyjne / Gazeta Polska

  

W kolejnym numerze "Gazety Polskiej" dodatkiem będzie naklejka "Strefa Wolna od LGBT". Informacja o tym fakcie nie spodobała się administratorom Instagrama. Serwis społecznościowy usunął wpis informacyjny, twierdząc, że jest to... mowa nienawiści. Czyżby wpływ miały na to skrajne opinie lewicowych środowisk, które z pianą na ustach atakują inicjatywę tygodnika?

Dziś w mediach społecznościowych "Gazety Polskiej" pojawiła się informacja o tym, że w najbliższym numerze - w kioskach od 24 lipca - dodatkiem do gazety będzie naklejka "Strefa Wolna od LGBT" z przekreślonym tęczowym symbolem, którym często posługują się homoseksualiści, transwestyci i biseksualiści, domagający się m.in. wprowadzenia "małżeństw" jednopłciowych. Nalepka to znak sprzeciwu nie wobec konkretnych osób, ale wobec radykalnie lewicowej ideologii godzącej w rodzinę i wartości, na których od wieków opiera się europejska cywilizacja.

Informacja o naklejce obiegła internet. Lewackie środowiska rozpoczęły nagonkę na "Gazetę Polską", doszukując się różnorakich porównań, często oderwanych od rzeczywistości. Wpis na stronie "Gazety Polskiej" był wielokrotnie komentowany i widać, że stał się niewygodny dla zwolenników środowiska LGBT, także dla polityków popierających tę ideologię.

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej - ten sam, który mówił o adopcji dzieci przez homoseksualistów - zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury:

Szybko okazało się też, że niektóre media społecznościowe także nie wytrzymały ciśnienia związanego z tym tematem. Serwis Instagram usunął zdjęcie naklejki z profilu "Gazety Polskiej". Powód? "Mowa nienawiści i zakazane symbole". Nie sprecyzowano jednak, czy chodzi o symbol tęczy, czy może o to, że został przekreślony. Znając jednak standardy niektórych social mediów, można się tego domyślić.

Tak czy inaczej, zapraszamy do kiosków. Już 24 lipca z "Gazetą Polską" naklejka "Strefa Wolna od LGBT". Cenzury - nie będzie!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl