Pudło!

  

Po wysłuchaniu nagrania z Sowy jestem pod wrażeniem manipulacji Onetu. zdania wyrwane z kontekstu, zmanipulowany sens, przemilczane to, co kompromituje Donalda Tuska i PO. Pominięto np. to, że ówczesny minister skarbu podpisał memorandum na kolejny gazociąg z Rosjanami, nie informując o tym Tuska, o czym ten dowiedział się w Sejmie – dzień po zawarciu umowy.

Podobnie miał nie wiedzieć o przelaniu do LOT 400 mln zł pomocy publicznej – po to, by z tej kwoty ówcześni prezesi LOT wypłacili sobie natychmiast wielkie premie. Wielka nieudolność, wielka kradzież, no i zdrada. To wynika ze słów Krzysztofa Kiliana, bliskiego kolegi Tuska i ówczesnego szefa PGE, który na nagraniu mówi, że „musi zarabiać, bo ma zobowiązania”. Kilian wprost nazywa ministra Budzanowskiego „zdrajcą”, który rozmawia z „Ruskimi”. Dowiadujemy się też, że owszem, rozmawiano o stanowisku ministra skarbu. „Gdybyś chciał, to w pięć minut jesteś” – zapewnia Kilian, ale przyznaje, że „Morawiecki nie chce”. Obecny szef rządu wypada na taśmach dobrze. Tego wszystkiego Onet nie napisał. Chodziło bowiem o spreparowany przekaz, nie o prawdę. Niemieckie media dla Polaków nie przebierają w środkach. Ale tym razem – pudło!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts