Przeżarta rdzą amunicja totalsów

  

Media niesprzyjające rządowi starają się dostarczać totalnej opozycji amunicję do ataków na PiS. „Najostrzejszą” mają być rzekomo niejasne okoliczności afery taśmowej, która zatrzęsła rządem PO-PSL. Tymczasem to już przeżarta rdzą amunicja, która krzywdę może zrobić tylko strzelającemu.

Przecież rząd PO-PSL miał półtora roku, aby udowodnić, że za nagrywaniem stały obce służby specjalne. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, policja i Służba Kontrwywiadu Wojskowego dostały carte blanche na wyjaśnienie tej sprawy. W tym celu inwigilowały nawet dziennikarzy, także mnie. Nic się jednak nie potwierdziło. Informacje o spisku obcych służb były tylko PR-owym zabiegiem ludzi Donalda Tuska. A może ktoś zmuszał najważniejszych urzędników rządu PO-PSL do bywania w najdroższych restauracjach i kazał dyskutować tam o różnych nielegalnych dealach?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl