Jak wyglądała sejmowa „aktywność” posła z Krakowa? Guział postanowił to sprawdzić - WIDEO

Piotr Guział, kandydat na wiceprezydenta Warszawy z rekomendacji Patryka Jakiego, postanowił zweryfikować poselską aktywność Rafała Trzaskowskiego. Pod lupę wziął interpelacje, które poseł PO złożył w Sejmie. Okazało się, że ze 153 interpelacji, tylko 3 dotyczyły okręgu wyborczego, z którego został wybrany. W sumie to nawet nie jest dziwne, bo Trzaskowski udowadniał już wielokrotnie, że ma problemy z identyfikacją swojej "małej ojczyzny", twierdząc, że pochodzi z Krakowa, a następnie określając siebie -jako warszawiaka od pokoleń.

twitter.com/screenshot/@Sebastian_Figaj

Ruszyła akcja #CzaskowskiWatch. Piotr Guział Dariusz Lasocki jadą do Krakowa sprawdzić czy polityk dotrzymał słowa w swoim okręgu. Jeśli nie -nie miejmy złudzeń. Tak samo będzie w Warszawie. Ja, w swoim okręgu dotrzymałem wszystkich obietnic

- poinformował na Twitterze kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Piotr Guział, kandydat na wiceprezydenta Warszawy z rekomendacji Patryka Jakiego, postanowił zweryfikować poselską aktywność Rafała Trzaskowskiego, w odniesieniu do jego własnego okręgu wyborczego. W tym celu wraz z Dariuszem Lasockim udali się do Krakowa - miasta z którego Trzaskowski został wybrany do Sejmu.

Guział opublikował krótki filmik z podróży pociągiem, podczas której sprawdza interpelacje poselskie, złożone w obecnej kadencji przez kandydata totalnej opozycji. 

Okazuje się, że ze 153 interpelacji... tylko 4 dotyczyły Krakowa.

Niestety nawet przy bardzo dobrych chęciach nie znaleźliśmy więcej niż 4 ze 153... czyli trochę ponad 1 rocznie. Tytan pracy

- napisał Piotr Guział.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Rafał Trzaskowski #Piotr Guział #wybory samorządowe 2018 ##2kadencja

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo