Co ukrywa fundacja Kazany?

  

Fundacja im. Mariusza Kazany, upamiętniająca szefa protokołu dyplomatycznego MSZ, który zginął w katastrofie smoleńskiej, ukrywa swoje sprawozdania finansowe. Dokumentów tych nie można znaleźć w KRS. Stąd mój wniosek do fundacji o przekazanie ich na podstawie przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Ponad miesiąc temu Barbara Kazana obiecała przesłać dokumenty pocztą. Niestety żadne materiały do mnie nie dotarły. Czy jest więc możliwe, że z jakiegoś powodu ujawnienie tych dokumentów może być niewygodne dla osób z rodziny Mariusza Kazany, który pracował nie tylko dla MSZ, lecz także dla Agencji Wywiadu? Zwlekanie z ich przekazaniem może o tym świadczyć. Nieoficjalnych informacji co do możliwych powodów takiej sytuacji na razie opisywać nie będę. Liczę, że wreszcie otrzymam sprawozdania fundacji i uda mi się zweryfikować moją wiedzę.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts