Kurs łączności w zegrzyńskiej jednostce

/ mat. CSŁiI / https://cslii.wp.mil.pl/pl/galleries/foto-4-galeria-foto/proobronni-odbyli-kurs-z-acznosci-w-centrum-g/

  

W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbył się specjalistyczny kurs z zakresu łączności w ramach programu „Paszport do współpracy pododdziałów proobronnych z jednostkami wojskowymi Sił Zbrojnych RP”.

Jak podaje oficjalny portal CSŁiI celem szkolenia było przygotowanie organizacji proobronnych do osiągnięcia zdolności do współdziałania z jednostkami SZ RP. Kurs był dedykowany dla wyróżniających się przedstawicieli organizacji proobronnych, zgodnie z pełnionymi w nich funkcjami. 

W ramach kursu proobronni uczestniczyli w zajęciach z przepisów korespondencji radiowej, radiostacji małej mocy i radiotelefonów, pakietu grafiki operacyjnej, polowego sprzętu łączności, taktyki wojsk łączności i budowy oraz eksploatacji sprzętu wojskowego. Kurs odbywał się na obiektach szkoleniowych z wykorzystaniem sprzętu łączności zegrzyńskiego ośrodka szkolenia. Szkolenie realizowali wykładowcy oraz instruktorzy CSŁiI, a zakończone zostało ono sprawdzianem poziomu wyszkolenia - czytamy na portalu.

Organizatorem kursu było Biuro do Spraw Proobronnych MON oraz Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: CSŁiI, wojsko-polskie.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

"7x24" już w niedzielę!

Katarzyna Gójska / Telewizja Republika/printscreen

  

W niedzielę o godzinie 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Niedziela, godz. 9:06 - Telewizja Republika i Polskie Radio 24.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl