Niedojrzałe banany dla więźniów. A tam… kokaina

/ facebook.com/TexasDepartmentofCriminalJustice

Do jednego z portów w USA w Teksasie przypłynęły owoce. Dwie palety bananów były niedojrzałe - postanowiono przekazać je więźniom. Tuż przed dostarczeniem ich, dwóch sierżantów zauważyło, że coś jest nie tak.

Dwaj sierżanci z Scott Unit przybyli żeby zabrać owoce. Ocenili, że coś jest nie w porządku. Jedno z pudeł różniło się od pozostałych. Przecięli paski, wyrwali pudełko i otworzyli je. Wewnątrz, pod paczką bananów, znaleźli paczkę. Był w niej biały proszek. Natychmiast powiadomili władze portowe.

Pojawiły się służby celne i zbadały substancję. Biały proszek okazał się kokainą.

Agenci celni przeszukali każde pudełko, które znajdowało się na dwóch paletach. Znaleziono łącznie 540 paczek kokainy. Ich wartość szacowana jest na 17,8 mln dolarów.

Administracja ds. walki z narkotykami oraz ochrona celna i graniczna w USA prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts