Nie wierzcie sondażom!

  

Kolejne dni przynoszą nowe sondaże oraz świetne wyniki Prawa i Sprawiedliwości. Tak jak w ostatnim, pracowni Estymator, PiS popiera 45 proc. Polaków, a PO 23,9 – czyli PiS ma zwycięstwo w kieszeni, przytłaczającą przewagę nad totalną opozycją – nic, tylko się cieszyć. Ale ja chętnie napiszę – nie wierzcie sondażom.

Oczywiście, że polityka rządu PiS: realizacja obietnic wyborczych, dbałość o zrównoważony rozwój kraju i wsparcie dla rodzin, jest wysoko oceniana przez Polaków, ale w jakiej skali, wiedzieć będziemy dopiero, gdy poznamy wyniki wyborów. Rosnące słupki w sondażach nie zdecydują o tym, kto będzie rządził w samorządach – ale to, czy pójdziemy do wyborów i zagłosujemy. Totalna opozycja się mobilizuje, jej wyborcy (to prawda, że jest ich mniej, niż było, ale wciąż to znaczna część Polaków) pójdą teraz głosować – to dla nich pierwsza okazja od przegranych wyborów parlamentarnych, by mogli się policzyć. A część wyborców dobrej zmiany uspokajanych tym, że „PiS wygrywa” może zostać na kanapach przed telewizorami. A tu potrzeba mobilizacji. Trzeba nie tylko iść do wyborów, ale namówić tych, którzy dotąd nie chodzili. I głosować na PiS. Bo tylko wtedy zmienimy kraj.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl