Skandaliczne zachowanie trenera Argentyny... Tak wygląda "kultura" w jego wykonaniu - WIDEO

/ By Tasnim News Agency, CC 表示 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49840359

  

Żenujące zachowanie trenera siatkarskiej reprezentacji Argentyny. Julio Velasco po meczu z Polską dał popis braku kultury, biegając po boisku i... pokazując tzw. "gest Kozakiewicza". Za takie zachowanie należy się solidna kara ze strony FIVB.

Mecz przyniósł sporo emocji obu drużynom, trenerom i kibicom. Swoje "trzy grosze" dołożyli także sędziowie, podejmując często dość irracjonalne decyzje. Trener Argentyńczyków w trakcie meczu żywo gestykulował, pokazując, że nie podobają mu się werdykty sędziego. Jednak to co zrobił po ostatniej akcji, przechodzi już ludzkie pojęcie... 

Pozostaje mieć nadzieję, że FIVB odpowiednio zajmie się tą sprawą i zachowaniem argentyńskiego trenera. Nie przystoi tak robić na Mistrzostwach Świata...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kondukt dotarł do sanktuarium. Czuwanie przy trumnie premiera Olszewskiego ZDJĘCIA

/ Kancelaria Premiera

  

Kondukt z trumną z ciałem śp. premiera Jana Olszewskiego dotarł do sanktuarium Matki Bożej Łaskawej na Starym Mieście. Wspólną modlitwą rozpoczęto całonocne czuwanie. Główne uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę o godz. 11.

W kondukcie żałobnym wzięli udział m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

[polecam:https://niezalezna.pl/259129-ostatnie-pozegnanie-jana-olszewskiego-polacy-oddaja-czesc-wielkiemu-patriocie-zdjecia]

Trumna z ciałem Jana Olszewskiego pozostanie w sanktuarium do soboty, do godz. 10.40 - gdy nastąpi jej wyprowadzenie i przejście do Bazyliki Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela. Tam o godz. 11 zostanie odprawiona msza żałobna; między godz. 13 a 13.30 kondukt pogrzebowy przejdzie pod pomnik Powstania Warszawskiego, gdzie premiera Olszewskiego pożegnają żołnierze Armii Krajowej, byli powstańcy warszawscy oraz działacze antykomunistycznej opozycji.

Następnie na lawecie wojskowej w asyście policyjnej i szwadronu reprezentacyjnego kondukt przemieści się na Cmentarz Wojskowy na Powązkach, gdzie spocznie były premier.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl