Frasyniuk knajackim językiem wzywa do antypolskich działań: Niech nas skarżą do TSUE!

Wczoraj informowaliśmy, że Komisja Europejska nie podjęła decyzji o skierowaniu skargi przeciw Polsce do Trybunału Sprawiedliwości UE. Informacja ta bardzo wstrząsnęła Władysławem Frasyniukiem, który popełnił w związku z tym alarmistyczny wpis na portalu społecznościowym. "Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE" - napisał Frasyniuk.

fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Komisja Europejska milczy. Nie podjęto decyzji w sprawie skierowania skargi przeciw Polsce

Cytat na dziś "Bruksela zwleka". Co się stało? A się stało, że głos dał Morawiecki a w opozycji cisza. Drodzy politycy, nie lękajcie się! Europa to nasz dom, tu nie działa zasada "nie s.. się do własnego gniazda". Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE

- napisał Frasyniuk, podający się czasem za Józefa Grzyba.

Gołym okiem widać, że pan Władysław traci powoli cierpliwość i ma coraz bardziej zszargane nerwy. W swoim dramatycznym apelu posłużył się knajackim językiem, jednocześnie cytując słowa Jana Pawła II - "Nie lękajcie się". 

Można by to było uznać za nieistotny głos byłego polityka, gdyby nie fakt, że Frasyniuk jest wręcz "czczony" w środowiskach totalnej opozycji i KOD-u, które widzą w nim nadzieje na "rewolucyjny" przełom w walce z PiS-em.

Ocenę pozostawiamy Państwu.

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#totalna opozycja #Komisja Europejska #TSUE #Władysław Frasyniuk

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo