Z OSTATNIEJ CHWILI

Rzecznik rządu: potwierdzam, że Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO; to dobry krok, ale nie decydujący • • •

Oj, to musiało zaboleć! Zobaczcie, jak Kosiniak-Kamysz tłumaczy się z trefnych decyzji Tuska. WIDEO

Miało być populistycznie, wyszło nawet zabawnie. A zaczęło się od tego, że Władysław Kosiniak-Kamysz odważnie przekroczył próg studia radia RMF godząc się na rozmowę z redaktorem Mazurkiem. Ten zaś, korzystając z okazji, nie pozostawił na prezesie Polskiego Stronnictwa Ludowego suchej nitki. Musicie to zobaczyć!

PrtSc/ Twitter

Ta rozmowa przejdzie do szlagierów politycznych rozliczeń.

Redaktor Mazurek na antenie radia RMF zaskoczył szefa PSL pewnym cytatem: "Tak, jak każdy polski uczeń ma prawo do ciepłego posiłku, tak powinien mieć też dostęp do komputera i internetu. To zrewolucjonizuje polską edukację i wyrówna szanse między dziećmi z rodzin biednych i bogatych".

Mazurek: Pan wie, kto to powiedział?

Kosiniak-Kamysz: Pan redaktor nas tutaj oświeci.

Mazurek: To powiedział Donald Tusk - uwaga! - w maju 2008 roku. Wtedy wicepremierem polskiego rządu był Waldemar Pawlak, wiceministrem edukacji działacz PSL-u.

Kosiniak-Kamysz: A jakie dostaliśmy poparcie? Czy takie, które umożliwia realizację postulatów wszystkich, czy tych które byliśmy w stanie zrealizować? 

Mazurek:  Ale ja powiem, co wyście z tym zrobili. Proszę Państwa, otóż Donald Tusk obiecał komputery dla każdego ucznia, a skończyło się na tym, że rząd w tym roku, 2008, kupił sobie laptopy. I uwaga! Laptopy za 4,5 tys. zł na posiedzenie rządu. Przecież to z jakąś wypasioną grafiką. Po to, żebyście sobie grali w te gry, czy jak?

Zobaczcie sami:

Ta rozmowa nie pozostała bez komentarzy w sieci:

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#PSL #Władysław Kosiniak-Kamysz #RMF FM #Robert Mazurek

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo