Kwaśniewskiego zapytano o memy, a tu takie wyznanie. „Nie piję wódki” WIDEO

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski był dziś gościem Roberta Mazurka na antenie radia RMF FM. Podczas rozmowy poruszono wiele ważnych kwestii dotyczących polityki krajowej i międzynarodowej, ale najciekawsze okazało się wyznanie dotyczące jego spraw prywatnych. Pytany o krytyczne memy pojawiające się na jego temat, odparł, że się nimi nie przejmuje, bo "nie ważne, czy dobrze, czy źle, byleby po nazwisku". Wygłosił także sensacyjną deklarację, że "nie pije już wódki  żadnych mocnych alkoholi".

twitter.com/screenshot/@Rozmowa_RMF

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF powiedział m.in., że nie jest prawda, iż lobbował kiedykolwiek na rzecz Janukowycza i począwszy od 1991 roku lobbuje jedynie na rzecz Ukrainy. Odniósł się także do sprawy Paula Manforta, oskarżonego o działanie jako niezarejestrowanego zagranicznego agenta, który przyznał się do zarzutu udziału w spisku przeciw USA.

Przykro mi, że moje nazwisko pojawia się w kontekście sprawy Manaforta. Spotykałem się Manafortem, który był oficjalnym doradcą Janukowycza i miał na niego duży wpływ. Spotkałem się z nim też jeden raz w USA. Nie otrzymałem żadnych pieniędzy od Manaforta, ani od Ukraińców, ani od UE

- powiedział Kwaśniewski.

W sprawie Manaforta śpię spokojnie

- dodał. 

Były prezydent ocenił także, że "w Polsce przynajmniej jedna partia nie jest w kryzysie – to PiS. Dodał jednocześnie, że kampania Rafała Trzaskowskiego jest zbyt "grzeczna, kulturalna i może za mało energetyczna".

Najciekawsze jednak odpowiedzi Aleksandra Kwaśniewskiego dotyczyły pytania o memy, a także o to, czy pije wysokoprocentowe trunki.


Nie piję już wódki i żadnych mocnych alkoholi

- zadeklarował były guru polskiej lewicy.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, rmf.fm, twitter.com

#alkohol #Aleksander Kwaśniewski #RMF FM #Robert Mazurek

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo