Cristiano Ronaldo otwiera hotel w Paryżu. Zainwestuje ogromne pieniądze

/ By Ludovic Péron - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=13259524

  

Cristiano Ronaldo wybrał Paryż jako miejsce, gdzie powstanie szósty hotel marki "CR7" - poinformowała w Lizbonie grupa hotelarska Pestana, która razem z portugalskim piłkarzem finansuje projekt.

Czterogwiazdkowy hotel w stolicy Francji, największy w sieci "CR7", będzie się składać z 210 pokoi i powstanie na lewym brzegu Sekwany między dworcami kolejowymi Austerlitz i Lyon. Inwestycję - wartości 60 mln euro - sfinansują w proporcji 50:50 grupa Pestana i pięciokrotny laureat Złotej Piłki.

33-letni piłkarz Juventusu Turyn otworzył pierwsze hotele "CR7" w 2016 roku w Lizbonie i swoim rodzinnym mieście Funchal na Maderze. Za dwa lata mają być gotowe trzy kolejne - w Madrycie, Nowym Jorku i Marrakeszu. Planuje się, że hotel w Paryżu przyjmie pierwszych gości w 2021 roku.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Co szokuje KO? Prezydent rozmawiający o koronawirusie na „wygodnych fotelach, przy kawie”.

Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Mariuszem Kamińskim i Krzysztofem Szczerskim / twitter.com / @marcin_kedryna

  

Zdjęcie ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z ministrem Mariuszem Kamińskim oraz ministrem Krzysztofem Szczerskim (zamieszczone powyżej) wywołało niemałe poruszenie w szeregach Platformy Obywatelskiej. Dla osoby prowadzącej jej konto na Twitterze nie do pomyślenia jest bowiem... że prezydent z rozmówcami o koronawirusie rozmawiali "na wygodnych fotelach, przy kawce".

[polecam:https://niezalezna.pl/312920-prezydent-po-spotkaniu-w-bbn-podjalem-decyzje-o-zwolaniu-specjalnego-posiedzenia-sejmu]

Wspomniane spotkanie odbyło się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Po jego zakończeniu prezydent Duda poinformował, że jeszcze dziś zwróci się do marszałek Witek o zwołanie specjalnego posiedzenia Sejmu. - Chcemy udzielić informacji na temat tego, na jakim etapie znajduje się dziś epidemia w Europie - powiedział prezydent.

Niespodziewanie i w dziwaczny sposób spotkanie skomentowano na oficjalnym profilu Koalicji Obywatelskiej na Twitterze.

-W wygodnych fotelach, przy kawie walczą z #koronawirus...

- napisano, przyozdabiając zdjęcie napisami "TAK PREZYDENT I RZĄD W FOTELACH, PRZY KAWCE WALCZĄ Z KORONAWIRUSEM. CZUJECIE SIĘ BEZPIECZNIEJ?" (zachowaliśmy oryginalną formę i pisownię) oraz, w sumie nie wiedzieć czemu, logiem Platformy Obywatelskiej.

Poniżej wpisu KO pojawiły się też ciekawe komentarze, w zdecydowanej większości wyśmiewające autorów "szokującej" grafiki.

"Koalicja Obywatelska na tropie skandalu. Siedzą (!) i rozmawiają na temat koronawirusa. Nie do pomyślenia, że można ustalać pewne rzeczy na siedząco, zachowywać spokój i nie siać paniki"

- napisała użytkownik pietruszkanatki.

Zamieszczamy także kilka innych komentarzy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts