Gdy skrajne ubóstwo zderza się z bogactwem. Niesamowity projekt - FASCYNUJĄCE ZDJĘCIA

Fotograf Johnny Miller jest autorem niezwykłego projektu. Za pomocą drona fotografuje miasta, w których gołym okiem widać kontrast między biedą, a bogactwem. - Rozbieżności, w jakich ludzie żyją, czasami trudno dostrzec z ziemi. Możliwość zmiany perspektywy i spojrzenia na świat z lotu ptaka pozwala zobaczyć rzeczy takimi, jakimi są naprawdę - mówi autor cyklu zdjęć "Unequal Scenes".

Większość zdjęć zostało zrobionych w RPA, skąd pochodzi Johnny Miller. Fotograf odwiedził również Meksyk, Indie i Amerykę. 

W cyklu "Unequal Scenes" widać, jak niewielki dystans dzieli bogatych od najbiedniejszych, a zarazem jak te dwa światy się od siebie różnią. 

Nie trzeba tu dużo pisać - zdjęcia mówią same za siebie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: money.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl