Polakom ma śmierdzieć

  

PiS zamroził pracę nad ustawą o ochronie zwierząt futerkowych. Decyzja polityków, którzy wystraszyli się pohukiwania futrzarskiego lobby i zamknęli oczy na problem, nie oznacza, że on zniknął. Pamiętają o tym ludzie, którzy od lat walczą o likwidację krwawego biznesu, szczególne sąsiedzi firm zerwiskórów.

Jutro w Warszawie ma się odbyć manifestacja środowisk, które nie są zwolennikami zaspokajania potrzeb rynku chińskiego i rosyjskiego na futra. Bo to tak, jakbyśmy zgodzili się, by w naszym domu Pan X gotował Panu Y zupę, przy tym jedyną naszą korzyścią byłby pozostawiony bałagan i obierki, które gniją w śmietniku. To zwyczajnie głupie i pozostanie takie niezależnie od tego, ilu dziennikarzy wymyślających teorie spiskowe kupi Pan X. Zabawne jest też to, że dziś PiS w kampanii wyborczej narzeka, iż PSL zbyło sieci sprzedaży i przetwórstwo, a lituje się nad biznesem, w którym 100 proc. sprzedaży należy do zagranicznych instytucji, a Polska odgrywa tylko rolę niewolnika, który ma pracować tanio i w smrodzie, a na koniec w nagrodę będzie mógł zatrzymać sobie śmieci. Kolonializm w czystej postaci. Polakom ma śmierdzieć, a najwyżej narodowcy im wytłumaczą, że zapach jest swojski i patriotyczny.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl