W Sulejowie porozmawiamy o Polsce

  

Dzisiaj w Sulejowie rozpoczyna się IV Nadzwyczajny Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Wprawdzie od ostatniego zjazdu minęło zaledwie parę miesięcy, jednak w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi członkowie klubów doszli do wniosku, że powinni się jeszcze raz spotkać i porozmawiać o wyzwaniach, jakie ich czekają za dwa miesiące.

W 2014 r. ponad 500 członków klubów „GP” kandydowało w wyborach samorządowych. Znakomita część z nich odniosła olbrzymi sukces i zdobyła mandaty do rad powiatów, rad miasta, sejmików czy na stanowiska burmistrzów. To duży sukces ludzi, którzy identyfikując się z podstawowymi wartościami etycznymi i moralnymi, pracowali dla swoich małych ojczyzn i rozwiązywali problemy trapiące ich najbliższe otoczenie. Niestety, są i tacy, którzy uaktywniają się tylko przed wyborami, podpierają się szyldami swoich partii i robią wszystko, żeby zdezawuować wieloletnią pracę ludzi, którzy nie patrząc na przywileje, poświęcali swój czas dla dobra innych. Ci, którzy przyjadą na zjazd, chcą się poradzić, czasami wyżalić, znaleźć się wśród ludzi, którzy myślą podobnie. Chcą powiedzieć to tym, którzy decydują o losach Polski.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts