Widząc to ZDJĘCIE, minister kultury nie mógł opanować śmiechu. WIDEO

fot. www.facebook.com/aparatcaffe/?tn-str=k%2AF

Niecodzienną niespodziankę ministrowi Piotrowi Glińskiemu przygotowali gospodarze Fundacji Aparat Caffe. Wicepremierowi podarowano jego własne zdjęcie stylizowane na fotografię z XIX wieku. Wicepremier nie potrafił ukryć rozbawienia - sami zobaczcie!

Fundacja Aparat Caffe jest społeczną instytucją kultury fotograficznej, która dysponuje największą w Polsce i stale powiększającą się kolekcją eksponatów muzealnych związanych z fotografią. Zbiór ten liczy blisko 3,5 tys. analogowych aparatów i akcesoriów fotograficznych, klisz, szklanych negatywów zdjęć i tematycznych wydawnictw. Od 2017 r. jest udostępniany poprzez tematyczne wystawy w Atelier Fundacji Aparat Caffe przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Fundację obecnie tworzy Monika Rejewska-Mądrzyk, Piotr Mądrzyk, Ilona Dusza-Kowalska, Joanna Bród, Dominik Matuła i Namysław Tomaka  we współpracy z gronem pasjonatów i ekspertów w różnych dziedzinach fotografii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, www.facebook.com/aparatcaffe

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts