Poczuj, czym naprawdę jest sport! Obejrzyj TEN FILMIK

Filmowa prezentacja wioślarzy uczestniczących w programie "Team 100" zapiera dech w piersiach. Potwierdza to również minister sportu Witold Bańka.

screen z filmu PFN

 "Dla mnie marzenia to historia, która ma się wydarzyć. Realny cel, do którego dążę codziennym treningiem."

- słyszymy w filmiku. Trzeba przyznać, że ma on niepowtarzalny klimat i pokazuje, czym dla wioślarzy jest ich ukochana dyscyplina sportu. "Genialne!!! Poczuj czym naprawdę jest sport" - napisał na Twitterze minister Witold Bańka. 

Genialne!!! Poczuj czym naprawdę jest sport...brawo @Fundacja_PFN #Team100 to siła ???!!! @MSiT_GOV_PL #InstytutSportu pic.twitter.com/FZzxPYQmUm

Program "Team 100" Polskiej Fundacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki kierowany jest do zawodników objętych systemem sportu młodzieżowego (juniora lub młodzieżowca, zgodnie z obowiązującymi regulacjami w tym zakresie we właściwych polskich związkach sportowych, regulacjach europejskich, bądź międzynarodowych federacjach sportowych), uprawiających sporty letnie oraz zimowe, będących zawodnikami kadry narodowej polskich związków sportowych. Beneficjentami programu jest 200 sportowców, w tym 16 wioślarzy. 
 

 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#wioślarstwo #team 100 #Polska Fundacja Narodowa

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo