Śpiewak zaszalał. Oto jego PROGRAM dla Warszawy: odbudowa tęczy, hotel dla gejów, seksedukacja

Jan Śpiewak / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Jan Śpiewak z komitetu"Wygra Warszawa" chce zostać prezydentem Warszawy i zaprezentował właśnie jeden z najważniejszych punktów swojego programu. Jego propozycje dla stolicy to... powrót tęczy na Plac Zbawiciela, hostel dla osób LGBT i seksedukatorzy w szkołach. I to ma być program realnych zmian?!

Właśnie na Placu Zbawiciela kandydat komitetu "Wygra Warszawa" zorganizował konferencję prasową. Miejsce nieprzypadkowe, bo rozmowa z dziennikarzami dotyczyła wsparcia środowiska LGBT. Śpiewak zapowiedział, że osoby homoseksualne i transpłciowe będą mogły liczyć na wsparcie, gdy w wyborach zwycięży jego komitet. Zebrał się też poważną obietnicę wyborczą. Jego pomysł na Warszawę to...

„Chciałbym zadeklarować, że jeżeli zostanę wybrany prezydentem Warszawy, tęcza wróci na plac Zbawiciela”

– podkreślił.

Głos zabrała także wieloletnia działaczka SLD i kandydatka komitetu "Wygra Warszawa" na wiceprezydent stolicy Paulina Piechna-Więckiewicz. Zaproponowała ona... "Warszawską Kartę LGBT+". Miała by ona spowodować m.in. utworzenie hostelu interwencyjnego dla osób homoseksualnych i transpłciowych, wprowadzenie dodatkowych zajęć w szkołach dot. edukacji seksualnej i programu szkoły wolnej od dyskryminacji oraz infolinii dla osób LGBT.

Ale to nie wszystko! Piechna-Więckiewicz chce, by miasto udzielało patronatu Paradzie Równości, a na ulicach miałyby zawisnąć tęczowe flagi. W ratuszu miałby również znajdować się pełnomocnik ds.środowiska LGBT. Wygląda na to, że dla komitetu "Wygra Warszawa" najistotniejsze są sprawy środowiska homoseksualistów i transseksualistów. Tylko gdzie są propozycje dla setek tysięcy warszawiaków, którzy nie są zainteresowani propagowaniem tego środowiska?

Propozycje Jana Śpiewaka i jego komitetu coraz częściej przypominają kampanię kandydata "totalnej opozycji" Rafała Trzaskowskiego. Polityk Platformy Obywatelskiej zaprezentował ostatnio schemat linii metra, którą chciałby wybudować. Przez las, pod blokami mieszkalnymi, a nawet przez... cmentarz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowa linia metra Trzaskowskiego: stacje w lesie i w miejscu bloków, trasa przez cmentarz i rezerwat!

W najnowszym sondażu dla informator-stolicy.pl Jan Śpiewak uzyskał jedynie 5 procent poparcia. Według firmy ABR SESTA, realizującej to badanie, największe szanse na zwycięstwo - zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze - ma kandydat PiS Patryk Jaki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Patryk Jaki wygrywa w Warszawie. I to w obu turach! - najnowszy sensacyjny SONDAŻ

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Powieszony czy uduszony? Opublikowano wyniki sekcji zwłok Epsteina - miliardera-pedofila

/ Florida Department of Law Enforcement [Public domain]

  

W piątek po południu czasu lokalnego ogłoszone zostały rezultaty autopsji zwłok Epsteina. 66-latek został znaleziony w ubiegłą sobotę martwy w celi aresztu federalnego na Manhattanie. Jeffrey Epstein przebywał tam pod zarzutem molestowania nieletnich. Groziła mu kara 45 lat więzienia.

Miliarder próbował popełnić samobójstwo dwa tygodnie temu, po czym poddany został specjalnemu nadzorowi, który miał zapobiec powtórnej próbie targnięcia się na życie. Jednak z jakiegoś powodu 6 dni przed jego śmiercią specjalny monitoring celi znanego finansisty został zniesiony.

Epstein został znaleziony martwy w celi aresztu miejskiego w minioną sobotę nad ranem.

Dr Barbara Sampson, która dokonała sekcji zwłok Epsteina, w swoim raporcie oświadczyła:

„Po dokładniej analizie podczas pełnej autopsji stwierdzam, że przyczyną śmierci więźnia było powieszenie”.

Raport zawiera wiele szczegółów, jednym z nich jest opis kości szyjnych Epsteina, które były połamane.

Spekulacje na temat tego, dlaczego i jak zginął podejrzany, trwają nadal. Dr John Torres, ekspert medyczny i komentator w stacji telewizijnej NBC, stwierdził, że złamanie tych konkretnych kości szyjnych może wskazywać na powieszenie, ale także na uduszenie.

Trwa także dochodzenie w sprawie nieprawidłowości, do których doszło w areszcie. Dwóch strażników, którzy ponoć spali na służbie, zamiast pilnować Epsteina, odsunięto od wykonywania obowiązków służbowych, a trzeciego przeniesiono do innego aresztu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl