Niezalezna.pl liderem na prawicy - podaje światowy gigant. A co na to firma, która należy m.in. do Agory?

Niezalezna.pl stale znajduje się na pozycji lidera wśród polskich, konserwatywnych portali. Nie tylko zajmujemy najwyższe miejsce w rankingu, ale systematycznie awansujemy i zwiększamy przewagę nad konkurencją. Takie dane podaje międzynarodowy branżowy Similar Web, który obsługuje gigantów jak PayPal, eBay, czy Microsoft. Tymczasem dzisiaj niektóre media cytują wyniki badania przygotowanego przez firmę Polskie Badanie Internetu. O dziwo, różnią się one od tych prezentowanych przez światową firmę. Co ciekawe, w informacji o właścicielach PBI znaleźli nazwy Agory SA czy Ringier Axel Springer. Bez komentarza.

Duża przewaga Niezalezna.pl nad innymi konserwatywnymi portalami utrzymuje się od długiego czasu.

Ostatnio informowaliśmy, że według liczącej się na światowym rynku Similar Web nasz serwis kolejny miesiąc jest najczęściej czytanym polskim portalem o profilu prawicowym. Co więcej, dane tej renomowanej firmy pokazują, że nasza przewaga nad konkurencją stale się powiększa.

Według SimilarWeb.com w lipcu 2018 r. zajęliśmy - wśród wszystkich stron internetowych w Polsce (łącznie z największymi jak Google, Facebook czy Allegro) - 96. pozycję, (dla przykładu strona Tomasza Lisa NaTemat.pl jest na 125. miejscu, wpolityce.pl - 184, a tvp.info - 312.).

Wyprzedzamy takie strony jak Wpolityce.pl, Rp.pl (serwis dziennika "Rzeczpospolita"), fronda.pl, naszdziennik.pl i Tvp.Info.

A tutaj wykresy z ostatniego półrocza i dane liczbowe z ostatniego miesiąca będące zestawieniem wyników portali Niezalezna.pl i Wpolityce.pl, Tvp.info, Fronda.pl, Rp.pl, Naszdziennik.pl.

Dane pochodzą z renomowanej strony Similar Web. Ten uznany, międzynarodowy portal specjalizujący się w badaniach rynku cyfrowego cieszy się uznaniem. Klientami Similar Web są m.in. takie giganty jak PayPal, eBay, Microsoft, Adidas i Procter & Gamble.

A dziś serwis press.pl przytoczył dane sporządzone przez polską firmę PBI/Gemius. I przyznał, że niezalezna.pl znajduje się na pierwszym miejscu - ale ex aequo z wpolityce.pl, bo rzekomo różnica pomiędzy tymi dwoma portalami jest nieznaczna.

Co wiemy o firmie Polskie Badanie Internetu? Jak czytamy na ich stronie internetowej, właścicielami spółki są m.in. AGORA S.A., Ringier Axel Springer, Interia, Onet, Cyfrowy Polsat, Wirtualna Polska.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#dorzeczy.pl #fronda.pl #Wpolityce.pl #niezalezna.pl #prawica #internet

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo