Serial „Nielegalni” został oparty na serii powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego i opowiada o świecie supertajnych szpiegów (tzw. nielegałów), pracujących z nową tożsamością i dorobioną „legendą”. W udostępnionym przez Canal+ zwiastunie zaprezentowano jednego z bohaterów - Hansa Jorgensena, w którego wciela się Andrzej Seweryn.

Hans Jorgensen to nielegalny oficer rosyjskiego SWZ działający w Szwecji. Specjalista w fałszowaniu dokumentów, świetnie zakonspirowany w kraju, do którego został wysłany, przeczuwa, że nieuchronnie zbliża się koniec jego kariery. Rozczarowany, że lata jego ofiarnej służby nie są doceniane przez zwierzchników. Hans będzie musiał jeszcze raz zastanowić się nad sensem swojego życia. Stanie przed dylematem: czy wybrać lojalność wobec służby, czy wobec najbliższych, których kiedyś porzucił

- donosi stacja Canal+.

Sewerynowi na planie towarzyszy m.in.. Grzegorz Damięcki. który wciela się w głównego bohatera Konrada Wolskiego, który powraca do Warszawy po zakończonej fiaskiem misji na Bliskim Wschodzie i rusza na poszukiwania tajemniczej skrzyni zakopanej przed laty przez radziecki wywiad w ruinach twierdzy brzeskiej. Premierę serialu "Nielegalni" zaplanowano na jesień tego roku.

ZWIASTUN: