Patryk Jaki w drodze do Sofii. Zaskakująca reakcja obsługi lotniska!

Kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki wyruszył do Sofii, gdzie zamierza dokonać porównania polskiego i bułgarskiego metra. Jaki zamierza tym samym udowodnić, że rządy Platformy Obywatelskiej nie pozwoliły na szybszy rozwój Warszawy. W swojej kampanii wyborczej kandydat PiS zapowiada budowę dwóch kolejnych linii metra.

Patryk Jaki
twitter.com/PatrykJaki

Jutro w stolicy Bułgarii odbędzie się konferencja prasowa, na której Patryk Jaki będzie porównywał polskie i bułgarskie metro. Na pewno będzie mowa o fakcie, iż w latach 2006-2018 w Warszawie wybudowano zaledwie około 10 kilometrów metra, podczas gdy w Sofii wybudowano go aż 27 km!

- Nie chcemy już dłużej słyszeć, że w Warszawie się nie da. Warszawa musi być wreszcie ambitna, musi rozwijać się dokładnie tak, jak na to zasługuje - mówił Jaki, startując z akcją #NieMowcieZeSieNieDa.

CZYTAJ WIĘCEJ: To jest naprawdę wstyd dla Warszawy – mówi Patryk Jaki. Wystartowała akcja #NieMowcieZeSieNieDa

Patryk Jaki wyruszył już do stolicy Bułgarii. Na lotnisku w Warszawie czekało go sporo wyrazów uznania, także ze strony... pracowników lotniska. Niektórzy tytułowali go "prezydentem".

Podczas gdy kandydat PiS ciężko pracuje w kampanii wyborczej, jego konkurent z "totalnej opozycji" Rafał Trzaskowski... rozpoczął akcję „Otwarte Drzwi Dla Warszawy” od klejenia drzwi jednej z warszawianek taśmą klejącą. Polacy oglądając filmiki pękali ze śmiechu. Później wyszło na jaw kim jest pani Bożena. To znajoma „Rudej z KOD”, która regularnie zakłóca spotkania warszawiaków z Patrykiem Jakim.

CZYTAJ WIĘCEJ: Trzaskowski to ma tupet! Pani Bożena (ta od sklejonych drzwi) to znajoma „Rudej z KOD”

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Patryk Jaki #PiS #Warszawa #Sofia #metro

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo