Znana pisarka przekroczyła kolejną granicę. Nurowska znów puściła niebezpieczne wodze swojej fantazji

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

„Czas, aby wojsko (...) odsunęło od władzy nieodpowiedzialnych polityków i zarządziło wybory, które będą kontrolowane” – napisała na Facebooku Maria Nurowska w swoim apelu do armii. Powieściopisarce wyjątkowo nie po drodze z partią rządzącą i to nie pierwszy raz, kiedy ponosi ją fantazja.

Maria Nurowska ubliżała już m.in. Małgorzacie Wassermann, wyborcom Patryka Jakiego, donosiła na Polskę zagranicę, śniła o podziale Polski...

CZYTAJ WIĘCEJ: "Padnij na kolana, durna babo". Tak znana pisarka obraża Małgorzatę Wassermann

Teraz – po raz kolejny – puściła wodze fantazji. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis z odezwą do polskiej armii. Tym razem wzywa wojsko... do puczu.

Panowie Generałowie i Wyżsi dowódcy wojskowi. My Naród Polski przypominamy Wam o Waszych powinnościach wobec Rzeczypospolitej Polskiej. Przez obecnie rządzących łamana jest Konstytucja, na którą przysięgaliście. Czas, aby wojsko stanęło na Jej straży, odsunęło od władzy nieodpowiedzialnych polityków i zarządziło wybory, które będą kontrolowane – pisze Nurowska, która pokusiła się do powołania na cały naród.

Jej zdaniem "istnieje duże prawdopodobieństwo, iż mogłoby dojść do fałszerstw wyborczych". 

W Stanie Wojennym nie byliśmy suwerennym państwem i wszelki zbrojny opór był samobójstwem, teraz jesteśmy gospodrzami w naszym kraju i wszelkie niegodziwości powinny być usuwane naszymi rękoma! Jaki normalny kraj godziłby się, by rządy sprawował ktoś z tylnego siedzenia, w dodatku opanowany jakąś nierealną wizją tworzenia nowego spoleczeństwa. Obudźcie się wreszcie Polacy! Godząc się na taką sytuację wszyscy wychodzimy na glupców! Chcialam jeszcze dodać, że na trzy dni przed wylotem Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska napisałam do niego list otwarty i błagalan, aby tam nie leciał, Dziś mam podobną wizję przyszłosci, w przypadku kolejnej wygranej PiS – dodaje. (pisownia oryginalna)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nurowska o zwolennikach Jakiego: "nabytek z prowincji". Nie dodała, skąd sama pochodzi!

Jest na sali lekarz?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ile będzie zarabiał Tusk? Gdyby został prezydentem... straciłby fortunę!

Donald Tusk / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Nie jest już żadną tajemnicą, jakie miesięczne wynagrodzenie będzie pobierał Donald Tusk, jako szef Europejskiej Partii Ludowej. Pojawiają się już nawet głosy, że gdyby zdecydował się on kandydować w wyborach prezydenckich i nawet wygrał... straciłby fortunę.

Z najnowszych informacji podanych przez „Super Express” wynika, że Donald Tusk będzie zarabiał 30 tys. zł miesięcznie, półtora raza więcej niż Andrzej Duda; gdyby został prezydentem, straciłby fortunę.

Tusk, który stanął na czele Europejskiej Partii Ludowej, będzie zarabiał niemal 360 tys. rocznie. Jeśli były premier zostałby prezydentem Polski, zarabiałby zdecydowanie mniej, ok. 20 tys. zł miesięcznie.

Tuskowi jako przewodniczącemu Europejskiej Partii Ludowej będą też przysługiwać m.in. limuzyna z szoferem, gabinet z sekretariatem czy pokaźny fundusz reprezentacyjny.

Już za kilka dni Tusk pożegna się ze stanowiskiem szefa Rady Europejskiej. Według wyliczeń „Super Expressu”, w ciągu pięciu lat zarobił tam niemal 7 mln zł.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl