Korespondent to skarb

  

W Tbilisi rozpoczyna pracę biuro Telewizji Polskiej na region Kaukazu i Bliskiego Wschodu. „TVP jest jedyną telewizją w Polsce, która ma tutaj swojego korespondenta. Gruzja i okolice to region bardzo istotny. Republiki kaukaskie, granica Europy i Azji, przedsionek Bliskiego Wschodu” – czytamy w komunikacie. Stanowisko korespondenta w Tbilisi obejmie doświadczony reporter wojenny, reportażysta Marcin Mamoń.

To jedyny słuszny wybór. Dość już jest sytuacji, w których relacje z wrażliwych, strategicznych miejsc przekazują ludzie niemający o tym pojęcia (pamiętamy choćby Beatę Tadlę na ostrzeliwanym przez Berkut kijowskim Majdanie). A jeśli już jesteśmy na Ukrainie, to może czas najwyższy, by i tam TVP zakotwiczyła? Za chwilę w Kijowie wybory, Donbas raz po raz wybucha ogniem rosyjskich rakiet, a Krym wciąż jest okupowany przez Federację Rosyjską. Dziennikarze z doświadczeniem zarówno w polityce, jak i „na froncie” są na miejscu i czekają na sygnał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts