Z OSTATNIEJ CHWILI

Von der Leyen w Davos: nasze sankcje niszczą rosyjską gospodarkę, a tym samym rosyjską machinę wojenną • • • Von der Leyen w Davos: Rosja wstrzymuje dostawy żywności, wykorzystując to jako broń, ma to globalne reperkusje. • • •

Tego jeszcze nie było! Geje rapują o dobrej zmianie. ZOBACZ, ale na własną odpowiedzialność!

Jakub i Dawid, czyli afiszująca się w mediach społecznościowych para gejów z Dolnego Śląska wreszcie wytoczyła działa godne "totalnych". Panowie nagrali film, na którym rapują o... dobrej zmianie i jej zagrożeniach. Na Nowogrodzkiej z pewnością zapanował popłoch i niedowierzanie - jak PiS po takim "dziele" ma utrzymać się przy władzy?!

fot. YouTube

Jakub i Dawid to lansująca się w mediach para homoseksualistów. Panowie niedawno wzięli "ślub" i często występują w roli "publicystów" krytykujących obecne rządy. Tym razem dokonali jednak czegoś bezprecedensowego. Czegoś, co z pewnością przyspieszyło bicie serca u niejednego sympatyka KOD-u i bez wątpienia wywołało panikę w siedzibie PiS-u na Nowogrodzkiej. Wideo, na którym para gejów rapuje o tym, jak bardzo nie godzi się na dobrą zmianę z pewnością bowiem wpłynie na opinię publiczną, a słupki poparcia dla ekipy rządzącej poszybują w dół. Nie wierzycie? Zobaczcie sami. Tylko nie miejcie do nas później pretensji - każdy ogląda na własną odpowiedzialność!

WIDEO:

 
Na uwagę zasługuje również podpis pod filmikiem umieszczonym w lipcu (jak mogliśmy to przegapić?!) na YouTube. Głosi on:
 
Tekst: Samo Życie Muzyka: Wqurw & Rozczarowanie
Czy potrzeba lepszej rekomendacji? Zwróćcie również uwagę na warstwę tekstową - same rymy częstochowskie! NIby homoseksualiści, a jednak religijni. Da się? Da się!
 
 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#geje #dobra zmiana #Jakub & Dawid #rap

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo