Spadek bezrobocia – pójść za ciosem

  

Odnotowany niedawno spadek bezrobocia poniżej miliona osób w skali kraju to rzecz naprawdę niesamowita. W kolejnym roku rządów PiS nasza gospodarka wreszcie wychodzi z kolein bezzatrudnionego wzrostu. To najlepsza wiadomość dla społeczeństwa od lat, szczególnie dobra dla ludzi długo borykających się z brakiem stabilnego zatrudnienia i wynikającymi z tego problemami życiowymi.

Oczywiście to także wyzwanie gospodarcze, bo osoby długotrwale bezrobotne nie staną się z dnia na dzień dobrymi pracownikami. Wydaje się, że to odpowiedni moment, żeby zarówno duże organizacje pracodawców, jak i Ministerstwo Rodziny pomyślały wspólnie nad formami aktywizacji zawodowej Polaków. Dobrze by było (ale bez zamykania granic przed cudzoziemcami) pochylić się nad szansami rodaków, którzy wreszcie mogą wyjść z bezrobocia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts