Antoni Macierewicz

  

Jest z klubami „Gazety Polskiej” od początku, od pierwszych chwil, od pierwszych spotkań. Kilkanaście lat temu dostrzegł to, czego inni nie dostrzegli, nie rozumieli albo nie chcieli zrozumieć. Zobaczył, że rodzi się wspaniały ruch społeczny, budowany przez ludzi, którzy nie bacząc na trudności, chcą pracować dla dobra swoich małych ojczyzn, dla bogatej i niepodległej Polski. Nigdy, mimo wielu zajęć, nie odmówił spotkania z członkami klubów „GP”.

Kilka lat temu powiedział: „Dziękuję Państwu za to, że jeszcze raz mogę wśród was być. Gdy na was patrzę, przypominam sobie spotkania w zasadzie z każdym z was. Wydaje mi się, że z każdym z was wymieniłem nie tylko dwa słowa, lecz nawet wiele zdań. […] To wy tworzycie to jądro ruchu patriotycznego w Polsce. To wy nadajecie mu szczególny charakter. To wy jesteście zawsze tam, gdzie nikt już nie chce być, bądź ze strachu, bądź z braku wiary, bądź z braku determinacji, bądź z braku rozumienia powagi chwili. Dlatego dumny jestem, że mogę tu stać przed wami. Mam świadomość, że dziś spotykamy się w bardzo wyjątkowym gronie. Elita elity”. Dziękujemy za te słowa. Dziękujemy za wszystko, co Pan robi dla Polski.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts