Koniec ulotek? Patryk Jaki trafił do mobilnej aplikacji. Nowe technologie w kampanii wyborczej

Na telefony z systemem Android można już pobrać aplikację mobilną z najnowszymi informacjami o działalności Patryka Jakiego - kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia PiS w jesiennych wyborach samorządowych. Co ciekawe, za jej powstaniem nie stoi sztab polityka, a jego sympatycy.

Patryk Jaki
Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

- Aplikacja opracowana jako inicjatywa oddolna sympatyków Patryka Jakiego. Prezentowane dane są ogólnodostępne w sieci. Aplikacja agreguje je i prezentuje - czytamy w opisie tej inicjatywy. Aplikacja działa na systemie Android.

W aplikacji znajdziemy m.in. życiorys Patryka Jakiego, jego program wyborczy, najnowsze wiadomości z zakresu jego działalności, bazę spotkań z dokładną lokalizacją. Będzie również miejsce na bazę reprywatyzowanych nieruchomości, najnowsze Tweety oraz pytania do mieszkańców.

Jaki jest cel powstania takiej aplikacji? To proste, sympatycy Patryka Jakiego chcą zwiększyć zasięg i dostępność informacji dotyczących działalności kandydata na prezydenta Warszawy. Cel dodatkowy to opracowanie bazy danych reprywatyzowanych nieruchomości w Warszawie. Aplikacja ma służyć pomocą w zlokalizowaniu budynków oddawanych w procesie reprywatyzacji. Baza danych ma służyć jedynie celom informacyjnym.

Polityka XXI wieku wkracza już w inny wymiar - w przeszłości liczyła się liczba ulotek i billboardów, dziś - numerem jeden stają się innowacje i nowinki technologiczne. Na razie Patryk Jaki pod tym względem wysuwa się na prowadzenie wśród kandydatów na prezydenta Warszawy.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Jaki #aplikacja mobilna #Patryk Jaki

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo