- Aplikacja opracowana jako inicjatywa oddolna sympatyków Patryka Jakiego. Prezentowane dane są ogólnodostępne w sieci. Aplikacja agreguje je i prezentuje - czytamy w opisie tej inicjatywy. Aplikacja działa na systemie Android.

W aplikacji znajdziemy m.in. życiorys Patryka Jakiego, jego program wyborczy, najnowsze wiadomości z zakresu jego działalności, bazę spotkań z dokładną lokalizacją. Będzie również miejsce na bazę reprywatyzowanych nieruchomości, najnowsze Tweety oraz pytania do mieszkańców.

Jaki jest cel powstania takiej aplikacji? To proste, sympatycy Patryka Jakiego chcą zwiększyć zasięg i dostępność informacji dotyczących działalności kandydata na prezydenta Warszawy. Cel dodatkowy to opracowanie bazy danych reprywatyzowanych nieruchomości w Warszawie. Aplikacja ma służyć pomocą w zlokalizowaniu budynków oddawanych w procesie reprywatyzacji. Baza danych ma służyć jedynie celom informacyjnym.

Polityka XXI wieku wkracza już w inny wymiar - w przeszłości liczyła się liczba ulotek i billboardów, dziś - numerem jeden stają się innowacje i nowinki technologiczne. Na razie Patryk Jaki pod tym względem wysuwa się na prowadzenie wśród kandydatów na prezydenta Warszawy.