Kluby Gazety Polskiej składają życzenia Antoniemu Macierewiczowi. STO LAT - Panie ministrze!

/ Niezalezna.pl

  

Kluby Gazety Polskiej postanowiły w szczególny sposób uczcić jubileusz siedemdziesięciolecia urodzin ministra Antoniego Macierewicza. Nakręcono w tym celu specjalny film, który pokazuje wzruszające obrazki ze spotkań ministra z klubowiczami. Widać na nim zdjęcia z wielu miast, które odwiedził Jubilat, aby spotkać się z członkami Klubów Gazety Polskiej. Są zdjęcia m.in. z Opola, Krakowa, Piastowa, czy Gliwic, ale także z zagranicy - z Hamburga lub Essen. Najbardziej wzruszające momenty filmu, to te, w których Członkowie klubów składają życzenia Antoniemu Macierewiczowi, nagradzając go w ten sposób za ogromne zaangażowanie i pracę dla naszej Ojczyzny.

Serdecznie witamy Panie ministrze.Klub Gazety Polskiej z Wejherowa chciał Panu tą drogą złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

- rozpoczęli klubowicze z Pomorza.

Szczęścia, zdrowia, pomyślności. Spełnienia marzeń, realizacji najodważniejszych planów, łaski Bożej na każdy dzień i jeszcze 100 lat służby dla Polski - ku chwale ojczyzny.

- dodali.

Kolejne życzenia dla Antoniego Macierewicza złożyli członkowie Gliwickiego Klubu Gazety Polskiej.

Szanowny Panie Ministrze, Gliwicki Klub Gazety Polskiej i Strzelcy Rzeczypospolitej drogiemu naszemu jubilatowi składają najlepsze życzenia. Dalszych, długich lat pracy dla Polski. Czwartego sierpnia Gliwicki Klub Gazety Polskiej pielgrzymuje do Torunia, do Sanktuarium Najświętszej Marii Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Będziemy się modlili w intencji Jubilata. Czołem Panie Ministrze!

Życzenia jubilatowi złożył tez gość Klubu Gazety Polskiej z Węgier.

Panie ministrze, w imieniu Węgrów i moim własnym chcę złożyć Panu serdeczne życzenia. Nasza droga jest wspólna. Myślę, że Polacy i Węgrzy zawsze będą żyli według przysłowia: "Polak Węgier dwa bratanki..." 

Film kończy się odśpiewaniem Antoniemu Macierewiczowi tradycyjnego "Sto lat"

OBEJRZYJ FILM

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Spora pomyłka brytyjskich linii lotniczych. Samolot, który leciał do Niemiec, wylądował w Szkocji

Zdjęcie ilustracyjne / By Lasse Fuss - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=17982603

  

Brytyjskie linie lotnicze British Airways (BA) przeprosiły za pomyłkę, w wyniku której samolot, który miał rozkładowo polecieć do Duesseldorfu w Niemczech, wylądował... w szkockim Edynburgu.

BBC informuje, że najprawdopodobniej załoga, która przyszła w poniedziałek do pracy, błędnie zasugerowała się dokumentami z poprzedniego dnia, kiedy ten samolot leciał do stolicy Szkocji. Pasażerowie nie kryli zaskoczenia, kiedy po wylądowaniu piloci powitali ich w Edynburgu.

Połączenie z londyńskiego lotniska City było wykonywane na zlecenie BA przez niemiecką firmę WDL Aviation. Operator podkreślił, że "w żadnym momencie bezpieczeństwo pasażerów nie było narażone na niebezpieczeństwo", i potwierdził, że "po niezamierzonym postoju w Edynburgu pasażerowie (...) dolecieli do Dusseldorfu".

Samolot doleciał do Duesseldorfu z niespełna czterogodzinnym opóźnieniem. Linie BA przeprosiły pasażerów. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl