Jest data pogrzebu Kory

Pogrzeb liderki zespołu Maanam - Kory, czyli Olgi Sipowicz odbędzie się 8 sierpnia na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie - poinformowała dziś rodzina artystki. „Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów” – stwierdził jej mąż Kamil Sipowicz.

Filip Blazejowski/Gazeta Polska

„Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 (środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie”

- poinformowali w mediach społecznościowych najbliżsi artystki: Kamil Sipowicz, jej rodzina i Katarzyna Litwin.

Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół, a także - jak zaznaczyli – „wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie”.

„Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu. Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też zamojskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc”

- napisali.

„Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia”

 - podkreślił Kamil Sipowicz.

Kora, która od kilku lat zmagała się z chorobą nowotworową, zmarła w sobotę. Miała 67 lat. Była polską wokalistką rockową i autorką tekstów piosenek, w latach 1976-2008 liderką zespołu Maanam.

 

 

Źródło: PAP, niezalena.pl

#Kora #pogrzeb #Powązki

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo