Głupota prokuratora

  

Elżbiecie Podleśnej, która napisała „PZPR” na biurze PiS, prokuratura postawiła zarzut propagowania totalitaryzmu. Wszyscy wiedzą, że przesłanie tej pani było odwrotne – ona uważa (bzdurnie), że PiS jest jak PZPR. Każdy racjonalnie myślący sędzia uniewinni ją od tego akurat zarzutu. Taką idiotyczną interpretację śledczy stosują często.

Wojtek Korkuć, autor koszulki „Achtung Russia” przesłuchany został na okoliczność, czy poprzez litery SS w słowie „Russia” nie propagował ideologii Hitlera. Gdy w Polsce był George Bush, anarchiści umieścili na transparencie obok jego twarzy swastykę. Prokurator oskarżył ich o… propagowanie nazizmu. Jak rozumny człowiek może podpisać się pod taką bzdurą? By było jasne. Podleśna nie jest moim przeciwnikiem, lecz wrogiem – brała udział w blokadzie ekshumacji ofiary Smoleńska. To działanie służące tuszowaniu zbrodni, wymierzone w moją ojczyznę, w interesie jej wroga, zbrodniarza Władimira Putina. Dlatego nie życzę sobie, by osoba ta chodziła w glorii bohatera, nonkonformisty, któremu państwo stawia wyssane z palca zarzuty. A do tej roli awansował ją bezdennie głupią decyzją prokurator z Bydgoszczy, narażając na ośmieszenie rząd PiS.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts