Tajemnica studiów biznesmena

  

Uniwersytet Gdański nie chce ujawnić informacji, czy jeden ze znanych biznesmenów, kontrolujący dużą, notowaną na giełdzie spółkę, ukończył tę uczelnię z tytułem magistra. Powód? „Nie jest to informacja publiczna” – przekonuje rzecznik uniwersytetu.

Sprawa niektórym może się wydawać mało istotna, ale tak wcale nie jest. Zarówno w prospekcie emisyjnym, jak i kolejnych raportach owa spółka giełdowa przedstawia biznesmena jako absolwenta trójmiejskiej uczelni. Tymczasem wokół jego wykształcenia nie brakuje wątpliwości. Moi informatorzy przekonują bowiem, że biznesmen studiował na uczelni, ale jej nie skończył. Jeśli faktycznie tak było, wówczas spółka w prospekcie emisyjnym i w kolejnych raportach giełdowych napisała nieprawdę, oszukując inwestorów. Zareagować powinien KNF, bo to jest przestępstwo.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts