Histeryczne wrzaski i dzikie pląsy! ZOBACZ jak lewactwo "broni wolnych sądów". WIDEO

Wczoraj przed Pałacem Prezydenckim zebrali się przeciwnicy zmian w sądownictwie. Na Krakowskim Przedmieściu stanęła scena, na której przedstawiciele partii i organizacji pozarządowych przemawiali do zgromadzonych. Demonstrację zwołała partia Razem. Gwoździem programu był "performance" w wykonaniu bliżej nieznanej kapeli. "Artyści" wykonali brawurowy utwór, w którym wielokrotnie padało słowo - konstytucja. Wśród histerycznych dźwięków i zwierzęcych okrzyków, "wokalistka" wykonała też "układ choreograficzny" - neurotycznie podskakując i tarzając się po chodniku.

twitter.com/screenshot

Jesteśmy znowu tak jak w zeszłym roku na ulicach, żeby mówić, że nie godzimy się na to, co Prawo i Sprawiedliwość robi z polskim wymiarem prawa i co chce zrobić z wyborami. Jesteśmy tutaj, żeby powiedzieć prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że my chcemy weta!

- podkreślała Hanna Gospodarczyk z partii Razem.

Nie ma dla nas wakacji od demokracji. Sejm i Senat mogą sobie w nocy przegłosować te barbarzyńskie ustawy, ale my się na to nie zgadzamy.

– dodała.

Wydaje się jednak, że oprawa artystyczna zdominowała przekaz lewackiego wiecu. Jest wysoce wątpliwe, żeby histeryczne wrzaski i pląsy przekonały prezydenta do zawetowania nowelizacji ustawy reformującej polskie sądownictwo.

Ostrzegamy - tego filmu nie da się zapomnieć, ale komentarze na szczęście, pozwalają wrócić do rzeczywistości.

 

 Źródło: niezalezna.pl, pap, twitter.com

 

#totalna opozycja #protest #Pałac Prezydencki #KOD #Obywatele RP #wolne sądy

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo