Potrzebna konfiskata majątku

  

Organy ścigania konsekwentnie rozprawiają się z tymi, którzy za rządów PO-PSL zarabiali krocie na nielegalnych automatach – tzw. jednorękich bandytach. Kilka dni temu do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 11 osobom pracującym dla Sławomira J., hazardowo-paliwowego biznesmena z Ostródy. On sam od 2009 r. jest oskarżony o wiele innych przestępstw.

Od tego czasu trzy razy się zmieniał sędzia i w rezultacie sprawa ciągnie się do dziś. Widać więc, że zarzuty i akty oskarżenia to za mało. Powinna za tym iść konfiskata majątków, które zostały zbudowane na nielegalnym procederze. J., który oficjalnie deklaruje niewielki dochód, korzysta ze śmigłowca zarejestrowanego na jedną z kontrolowanych spółek, luksusowych aut i motocykla. Często wyjeżdża też poza Polskę i korzysta ze środków zabezpieczonych za granicą. Jak długo to jeszcze potrwa?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts