Zdjęcie, które ma znaleźć się na okładce nowej płyty zespołu Behemoth, przedstawia członków zespołu, ucharakteryzowanych na postaci biblijne, w tym Jezusa Chrystusa wiszącego na krzyżu! Szokująco brzmi także prawdopodobna nazwa nowej płyty Behemoth. "GOD=DOG", czyli tłumacząc... "Bóg = pies". Jeżeli informacja o nazwie nowej płyty się potwierdzi, będzie to jeden z największych skandali w tym roku i przekroczenie wszelkich granic.

To nie pierwszy raz, gdy Darski i spółka prowokują, odwołując się do uczuć religijnych. Podczas jednego z koncertów "Nergal" podarł Biblię, wielokrotnie też mówił o Bogu w wywiadach - m.in., że "pokazał mu środkowy palec".

Kolejny skandal Darski wywołał w tym roku, gdy opublikował film, na którym figura Jezusa była przyczepiona do imitacji męskiego przyrodzenia. Zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie złożyli m.in. parlamentarzyści PiS - Anna Sobecka i Dominik Tarczyński.

Nic to nie nauczyło Darskiego, który najwyraźniej poza skandalami nic więcej w swojej działalności artystycznej nie ma do zaoferowania.