„Postęp” level SLD. Wyznanie Moniki Miller obnażyło hipokryzję jej dziadka!

/ fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska/ instagram.com/monicamiller_official

  

"Ani wolnej aborcji, ani związków partnerskich prędko w Polsce nie będzie" - ubolewał jeszcze kilka miesięcy temu Leszek Miller na falach RMF FM, krytykując konserwatywne podejście partii rządzącej. Dziś cały internet drwi z podwójnych standardów polityka, który komentując orientację seksualną swojej wnuczki, dał upust swoim (prawdziwym?!) przekonaniom. A kreował się na takiego postępowca!

Kilka dni temu Monika Miller, wnuczka polityka, wyznała, że jest biseksualistką. Co na to dziadek? Po ciepłych deklaracjach lewicowego polityka w stronę środowisk LGBTQ+ moglibyśmy spodziewać się słów wsparcia dla dziewczyny lub nawet dumy z jej deklaracji. Nic z tych rzeczy! Nie dość, że Miller zaprzecza, jakoby jego wnuczka miała skłonności biseksualne, to jeszcze zasugerował, że orientacja inna niż heteroseksualizm to... nienormalność. Tego liberałowie długo mu nie wybaczą!

Moja wnuczka nie miała dziewczyn w znaczeniu seksualnym. Monika jest normalną, heteroseksualną kobietą.

- skomentował Miller w "Super Expressie" coming out swojej wnuczki.

Koledzy z SLD już przeprosili w imieniu Millera, ale zdaje się, że środowiska gejowskie długo nie zapomną Millerowi jego chwili... szczerości?

W imieniu SLD przepraszam za to, że takie sformułowanie, w takim kontekście padło (...) Rozumiem, że ono boli i budzi zrozumiały gniew wielu osób

- tłumaczyła w rozmowie z serwisem queer.pl rzeczniczka SLD Anna-Maria Żukowska

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Armia ugasi pożar w Amazonii?

pożar w Amazonii / twitter.com/@iaccenters_en

  

Brazylijskie wojsko wyraża gotowość do walki z rekordową liczbą pożarów w Amazonii - poinformował szef armii Edson Leal Pujol. Taką możliwość, w związku z rosnącą presją międzynarodową, rozważa także prezydent Brazylii Jair Bolsonaro.

"Wszyscy, którzy nalegają na ochronę brazylijskiej Amazonii, powinni wiedzieć, że nasi żołnierze zawsze będą czujni i gotowi do obrony i odparcia wszelkiego rodzaju zagrożeń"

- powiedział Pujol w przemówieniu podczas ceremonii Dnia Żołnierza w stolicy kraju Brasilii.

Zmobilizowanie armii rozważa także Bolsonaro, który pod presją opinii międzynarodowej zmienia swoje podejście do pożarów. Po tym, jak uznał szalejący ogień za zjawisko naturalne, a następnie oskarżył o wywoływanie pożarów organizacje pozarządowe, w piątek wyraził gotowość do zdecydowanych działań. Na pytanie dziennikarzy, czy do akcji wkroczy wojsko, odpowiedział: "Należy tego oczekiwać".

Prezydent ujawnił, że w piątek po południu czasu lokalnego spotka się z zespołem składającym się z ministrów obrony, środowiska oraz spraw zagranicznych w celu omówienia problemu i uzgodnienia środków do walki z pożarami.

Dzień wcześniej Bolsonaro stwierdził, że Brazylia nie ma środków, aby walczyć z pożarami. "Amazonia jest większa od Europy, jak można walczyć z kryminalnymi podpaleniami na takim obszarze? Nie mamy na to środków" - mówił dziennikarzom.

Według oficjalnych danych pożary na obszarze Amazonii są w tym roku większe o 83 proc. w porównaniu z takim samym okresem w ub. roku. Pastwą płomieni padły rozległe obszary puszczy tropikalnej, która jest uważana za "płuca Ziemi" i jednym z najważniejszych czynników hamujących zmiany klimatyczne.

Pożary tropikalnych lasów deszczowych w Amazonii są normalnym zjawiskiem o tej porze roku. Jednak tym razem ekolodzy twierdzą, że znaczna część tych pożarów jest celowo wzniecana przez farmerów, którzy chcą w ten sposób powiększyć pastwiska i pola uprawne.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl