Polka kilka tygodni temu zaginęła w Bułgarii. Znaleziono jej ciało

W kurorcie Pomorie położonym na północ od bułgarskiego czarnomorskiego portu Burgas zaginęła obywatelka Polski. Według informacji bułgarskich mediów, 41-letnia kobieta spędzała nad morzem urlop razem z mężem i dziećmi. Po kilkutygodniowych poszukiwaniach znaleziono ciało zaginionej pod koniec czerwca w bułgarskim kurorcie Polki - poinformowała policja miasta Burgas.

twitter.com/screenshot

Poszukiwania 41-letniej Polki rozpoczęto na początku lipca, kiedy nie wróciła do hotelu w Pomorie, gdzie spędzała urlop z mężem i dwójką dzieci.

Jak informuje bułgarskie MSW ciało kobiety policja znalazła w zalesionej miejscowości niedaleko Pomorie. Według wstępnych ustaleń, dokonanych w obecności lekarza sądowego, kobieta popełniła samobójstwo. Ciało zostało skierowane do wydziału medycyny sądowej szpitala uniwersyteckiego w Burgas.

Polka zaginęła 30 czerwca, cztery dni po przybyciu do Pomorie. Miejscowa policja przeszukała okolice hotelu, w poszukiwaniach wzięli udział również płetwonurkowie. MSW zwróciło się z apelem o pomoc i o wszelkie informacje o zaginionej. Apel został wyemitowany w radiu publicznym w programie ogólnokrajowym.

Ambasada RP w Sofii została zawiadomiona o sprawie i była w stałym kontakcie z policją.

 

Źródło: niezalezna.pl, pap

#Polka #samobójstwo #Pomorie #policja

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo