Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezydent Biden: Putin nas nie zastraszy; będziemy wspierać Ukrainę i jesteśmy w pełni gotowi do obrony każdego centymetra terytorium NATO • • • Prezydent Biden: uszkodzenie gazociągów Nord Stream było celowym aktem sabotażu; nie wierzcie w to, co mówi Putin • • •

Sprawca ataku na biuro polityków PiS w rękach policji! To 49-letnia kobieta

W Golubiu-Dobrzyniu oraz w Wąbrzeźnie (woj. kujawsko-pomorskie) zdewastowano biura parlamentarzystów PiS: senatora Andrzeja Mioduszewskiego oraz posła Krzysztofa Czabańskiego. Przed wejściem do biura pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach napisano: "PZPR". Policja zatrzymała sprawcę - to 49-letnia kobieta.

facebook.com/Krzysztof Czabański

– W sobotę, po godzinie 22.00 policjanci zatrzymali osobę, a dokładnie 49-letnią kobietę, która została przewieziona przez funkcjonariuszy do Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie, gdzie usłyszała zarzut.

– powiedział portalowi tvp.info Michał Głębocki z Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie. 
 

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na to, aby ta kobieta usłyszała zarzut z artykułu 256 kodeksu karnego, który traktuje o propagowaniu ustroju totalitarnego. Następnie kobieta została przesłuchana i zwolniona – informuje Głębocki cytowany przez tvp.info.

Kobieta przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ WIĘCEJ: Obrońcy "wolnych sądów" przekroczyli kolejną granicę? Zdewastowane biura parlamentarzystów PiS

 

 Źródło: tvp.info, niezalezna.pl

#zatrzymanie #policja #biuro #PiS #kobieta #wandal #dewastacja #Wąbrzeźno

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo