Co łączy GetBack z przebierańcami?

  

Działalność Radosława K., który za kilka milionów złotych obiecywał „załatwić” fundusz Abris, większościowego akcjonariusza spółki GetBack, jak w soczewce skupia patologie w służbach specjalnych.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że współpracował on m.in. z Centralnym Biurem Śledczym i Centralnym Biurem Antykorupcyjnym, odsprzedając zdobyte materiały za kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jedna z hipotez mówi, że były prezes GetBacku Konrad K. korzystał z jego usług, by zebrać „haki” na rząd Mateusza Morawieckiego.

Nie dziwi więc, że nazwisko Radosława K. pojawia się także w kontekście gangu przebierańców, czyli fałszywych pracowników służb specjalnych. Nie tylko bardzo dobrze zna niektórych podejrzanych w tej aferze, ale też współpracował z hazardowym biznesmenem, który przez lata opłacał jednego z przebierańców. Koło się zamyka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts