Dobry Start dobrze wystartował

  

W ciągu kilkunastu dni złożono online ponad milion wniosków w ramach programu Dobry Start. 300-złotowa wyprawka dla dzieci, kolejny zrealizowany pomysł PiS, cieszy się znaczną popularnością.

Z jednej strony pokazuje to, że cyfryzacja państwa pod rządami premiera Morawieckiego faktycznie służy obywatelom, a oni traktują internet jako pełnoprawne narzędzie współpracy z instytucjami. Z drugiej – PiS znów pokazał, że partia rządząca może się troszczyć o miliony zwykłych rodzin, nie tworząc niebezpiecznie stygmatyzujących programów prorodzinnych i prospołecznych „tylko dla biednych”. Co więcej, obsługująca liberalną opozycję wzbogacona inteligencja, która w III RP często wyznawała (raczej na cudze niż własne potrzeby) ideologię „radź sobie sam”, patrzy dziś na Polskę z rozdziawioną buzią. I nadal jest głupia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl