Z OSTATNIEJ CHWILI

Żużlowcy Motoru Lublin drużynowymi mistrzami Polski • • •

„Niecodzienna Gazeta Polska” zyskuje czytelników!

Nasz weekendowy magazyn „Niecodzienna Gazeta Polska”, dołączany do sobotnio-niedzielnych wydań „Gazety Polskiej Codziennie”, napędził nam wzrost sprzedaży. Dziękujemy! A co w kolejnym numerze?

arch.

Smartfon ratunkowy – to temat główny najbliższego numeru magazynu. W tekście Jarosława Molgi przeczytamy o tym, jak za pomocą telefonu zlokalizować dziecko, w jaki sposób zajrzeć do mieszkania, które opuszczamy na czas wyjazdu, i jak radzić sobie w razie niebezpieczeństwa w miejscach, gdzie nie ma zasięgu ani internetu. Gorąco polecamy tekst naszego reportera!

Jak zwykle będzie sporo popkultury. W najbliższy weekend wchodzi do kin „Sicario 2: Soldado”. Z polemiki filmowej dowiemy się zatrważających rzeczy o dzieciach występujących w tym filmie. Kiedyś bowiem chciały one brudzić sobie ręce głównie piaskiem. Dziś nie boją się na nich… krwi.

Z meksykańsko-amerykańskiego pogranicza przeniesiemy się nad Wisłę – nasz specjalista od „Gwiezdnych wojen” Piotr Łuczuk wpadnie na trop mistrza Jedi w Warszawie. Naturopata Justyna Pietrzykowska poradzi, jak w prosty sposób poradzić sobie z niestrawnościami na wakacyjnych wyjazdach. Poznamy też najbardziej szalone pomysły na hobby w naszym kraju. Magdalena Fijołek napisze, dlaczego Krzysztof Rutkowski ma kompetencje, by wytropić pytona, a Tomasz Sakiewicz opowie kolejną bajkę dla dzieci. Tym razem o osiołku, który przynosił szczęście.

Gorąco polecamy weekendowy numer „Gazety Polskiej Codziennie”. Bądźcie z nami!
 

 

 


Źródło: Gazeta Polska Codziennie

#Niecodzienna #Codzienna #dodatek #sukces

Sylwia Krasnodębska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo