Szef klubu PiS Ryszard Terlecki odwiedzi w niedzielę woj. podkarpackie, gdzie o godz. 14.30 spotka się z mieszkańcami miejscowości Dydnia.

Z kolei szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska w sobotę będzie przebywała w woj. zachodniopomorskim. O godz. 11 spotka się z mieszkańcami Wolina, a o godz. 15 - Świnoujścia.

W weekend aktywny będzie też minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który w sobotę o godz. 15.30 odwiedzi Brzesko (woj. małopolskie).

Wiceminister kultury Jarosław Sellin spotka się w sobotę o godz. 12 z mieszkańcami Zegrza Południowego na Mazowszu.

Z kolei zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik w sobotę będzie na Warmii i Mazurach - o godz. 12 odwiedzi Bartoszyce, a o godz. 15.30 Braniewo.

W weekend z wyborcami na Mazowszu spotka się poseł PiS Joanna Lichocka, która w niedzielę o godz. 13 odwiedzi Pionki, a o godz. 15 Radom.

Swoją aktywność zapowiedział też szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, poseł Stanisław Piotrowicz, który w sobotę o godz. 15 spotka się z mieszkańcami Lisiej Góry (woj. małopolskie), a o godz. 18.30 Bojanowa (woj. podkarpackie). Z kolei w niedzielę o godz. 18.30 Piotrowicz odwiedzi Gogołów na Podkarpaciu.

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk w sobotę o godz. 14 odwiedzi Izbicę Kujawską (woj. kujawsko-pomorskie), a o godz. 18 Kutno (woj. łódzkie). Natomiast w niedzielę o godz. 12 Kuźmiuk spotka się z mieszkańcami Nieborowa (woj. łódzkie).

Inny europoseł, Ryszard Czarnecki, w sobotę będzie przebywał w Wielkopolsce - o godz. 14 odwiedzi miejscowość Grzegorzew, a o godz. 16 - Dąbie.

Spotkania to część - zapowiedzianego przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy - objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.