„Niecodzienna Gazeta Polska” już jutro w kioskach!

Do wydania weekendowego „Gazety Polskiej Codziennie” dołączony będzie kolejny, czwarty numer magazynu „Niecodzienna Gazeta Polska”. W weekend kończący piłkarskie emocje Artur Szczepanik w tekście „Pijany mundial” napisze korespondencje z Rosji, dzięki której poznamy atmosferę towarzyszącą gorzkim meczom i zabawom w rosyjskich klubach. Dowiemy się też, że nie jesteśmy najlepszymi kibicami na świecie… 

Gazeta Polska Codziennie

„Okazało się, że w Rosji nie można sobie zaplanować wieczoru z kolegami, bo na każdym kroku może spotkać cię jakaś niespodzianka. Najmniej sympatyczną, która zaskoczyła wszystkich kibiców, którzy przyjechali do Rosji, była prohibicja w centrach miast. Z tym, że ona też była... jakaś taka umowna”

– pisze Szczepanik, prowadząc czytelnika przez opowieść o rosyjskich klubach, kibicowskich zwyczajach i metodach walki z prohibicją.

Piotr Łuczuk, znakomity polski specjalista od „Gwiezdnych Wojen” przeprowadzi śledztwo na temat tego, jaką rolę w słynnej serii odgrywa… Rafał Trzaskowski. Kampania wyborcza w stolicy rządzi się bowiem własnymi prawami. „Zaczęła się, gdy jeszcze formalnie się nie zaczęła i tak już trwa sobie w najlepsze. Żeby uniknąć prawnych konsekwencji organizacji kampanii poza czasem na nią wyznaczonym zdecydowano się mówić o „prekampanii”. Niejako w równoległej czasoprzestrzeni również prowadzona jest kampania... na memy” – przeczytamy w tekście Łuczuka.

Naturopata Justyna Pietrzykowska napisze recepturę na lek z użyciem bardzo popularnej rośliny, która pomaga na ból zatok spowodowany przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach. Magda Fijołek zdradzi, dlaczego Scarlett Johansson podpadła środowiskom gejowskim, a Tomasz Sakiewicz znów opowie bajkę. Tym razem o krasnoludku Urwipale.

W polemice filmowej wraz z Igorem Szczęsnowiczem posprzeczamy się o równowagę płci na podstawie fabuły filmu „Ocean`s 8”. Filmu pełnego intryg, manipulacji i oszustw. I to z uśmiechem na ustach bohaterek produkcji. Na pomalowanych ustach oczywiście. Jarosław Molga w pełnym błyskotliwego humoru reportażu napisze, dokąd prowadzi wiara w technologie cyfrowe, z których tak chętnie korzystamy w wakacje. A na ostatniej stronie w fotoreportażu ze świata zobaczymy najbardziej imponujące budowle z piasku, do których skonstruowania naprawdę wystarczy tylko piasek i woda. „Niecodzienna Gazeta Polska” to znakomity tytuł na wakacyjne weekendy.

Bądźcie Państwo z nami. Zapraszamy do kiosków!
 

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

#Gazeta Polska Codziennie

Sylwia Krasnodębska
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo