Koncert „Twierdzą nam będzie każdy Próg”

Czas wakacji mija niepostrzeżenie, już za miesiąc 15 sierpnia 2018 roku, jak w latach ubiegłych spotkamy się na Placu Teatralnym w Warszawie by wspólnie świętować. Bitwa Warszawska, Cud nad Wisłą, Święto Wojska Polskiego, czy najważniejsze święto tego dnia Matki Bożej Zielnej każdego roku gromadzą nas na wspólnym świętowaniu z Fundacja Niezależnych Mediów z Mediami Strefy Wolnego Słowa.

Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Już dziś zaplanujmy sobie ten wyjątkowy 15.08.2018 r. i spotkajmy się w Warszawie na Pl. Teatralnym na niepodległościowych patriotycznym wspólnym śpiewaniu by dać wyraz potrzebie jedności i radości z Wolnej i Niepodległej Ojczyzny-Polski.

Koncert „Twierdzą nam będzie każdy Próg” zgromadzi na scenie wielu znakomitych artystów Ewę Dałkowska, Dominikę Świątek, Ludmiłę Małecką, Krzysztofa Cugowskiego, Jerzego Grunwalda, Leszka Czajkowskiego, Dariusza Kowalskiego, Jacka Kawalec, Norberta Smolińskiego, Bartka Kurowskiego, czy naszego wielkiego przyjaciela Pawła Piekarczyka, którzy wykonaniem znanych pieśni i piosenek patriotycznych, po raz kolejny dadzą wyraz przywiązania do Ojczyzny. Każdy z uczestników otrzyma niepowtarzalny śpiewnik, który będzie dodatkiem do świątecznego wydania Gazety Polskiej. Niech nasze wspólne śpiewanie stworzy wyjątkowa atmosferę tego Święta, da wyraz pamięci tych, którzy obronili Nasza Ojczyznę przed sowieckim najeźdźcą i tych, którzy poświęcili swoje życie służbie Polsce. . Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przez uczestników koncertu z zaproszonymi artystami stanowi działanie mające propagować pieśnią i słowem dumę z Ojczyzny oraz wartości patriotyczne.

W związku z koncertem do „Gazety Polskiej Codziennie” z 14 sierpnia zostanie dodany okolicznościowy śpiewnik.

Więcej szczegółów wkrótce.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#media #święto wojska polskiego #Bitwa Warszawska #Cud nad Wisłą #koncert

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo