Jak powinno się to robić

  

Działania organów ścigania ws. firmy windykacyjnej GetBack pokazują, jak powinno wyglądać sprawne prowadzenie śledztw dotyczących skomplikowanych zagadnień gospodarczych. Po dwóch miesiącach postępowania udało się nie tylko przeanalizować gigantyczny materiał dowodowy, lecz także przesłuchać dziesiątki świadków oraz zatrzymać i postawić zarzuty dziewięciu osobom, w tym byłemu prezesowi tej spółki.

Świadczy to o determinacji w dążeniu do wyjaśnienia afery, a także dobrej współpracy prokuratury ze służbami. Oczywiście ostatecznej oceny będzie można dokonać, kiedy zapadną wyroki wobec podejrzanych dziś osób. Niemniej dotychczas w żadnej sprawie gospodarczej organy ścigania nie wykazały się tak spektakularną szybkością i sprawnością. Oby nie był to odosobniony przypadek.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts